אודות

ברוכים הבאים ל'חברת ירושלים לשומשום'

 

דמיינו עולם שבו המזון שלכם שומר על כל הטוב הטבעי שלו. בחברת שומשום ירושלים, זה לא רק חלום - זו מציאות.

 

חברת ירושלים לשומשום נוסדה בשנת 1967 על ידי רוג'ר ברמן, אשר הקדיש את חייו לקידום תזונה בריאה. רוג'ר, שנולד וגדל בארצות הברית, היה מודאג מגיל צעיר מצריכת מזון מהיר והרגלי תזונה לא בריאים. התשוקה שלו לאורח חיים בריא הובילה אותו לצבור ידע רב בתחום התזונה והבריאות, אותו יישם בקפידה בחייו ובחיי משפחתו.

עם עלייתו לישראל, רוג'ר הונע על ידי מטרה ברורה וחד משמעית: להנחיל את הידע שלו ולספק תזונה בריאה וטובה יותר לכמה שיותר אנשים.

החזון שלו היה ברור: ליצור מוצרים ששומרים על ערכם התזונתי וטוהרם. באמצעות גישתו החדשנית, רוג'ר הבטיח שהמוצרים של החברה שלו יהיו לא רק בריאים אלא גם באיכות הגבוהה ביותר.

התואר של רוג'ר בהנדסת מכונות מאוניברסיטת קורנל, שם סיים בהצטיינות יתרה, מילא תפקיד מרכזי בהקמת החברה שלנו. תוך ניצול המומחיות ההנדסית שלו, הוא תכנן ובנה מכונות חדשניות ובלעדיות בישראל ובעולם.

המכונות הייחודיות קובעות סטנדרטים חדשים בעיבוד מזון. מכונות הקלייה מבטיחות שהערכים התזונתיים של המוצרים שלנו יישמרו, ומכונות הניקוי מנקות את המזון בצורה יסודית ללא כל התערבות כימית או מגע יד אדם. חידושים אלה מאפשרים לנו להציע מוצרים באיכות ובטעם שאין שני להם.

מאז ועד היום בחברת שומשום ירושלים, אנו מונעים על ידי תשוקה לבריאות ורווחה. אנו מאמינים כי הזנת הגוף במזונות הטובים ביותר מובילה לחיים מלאים בטוב, בריאות וסיפוק. החזון שלנו הוא לעורר השראה ולהגביר את המודעות לתזונה בריאה, ולהראות שאפשר ליהנות מאוכל טעים תוך שמירה על הגוף. אנו מחויבים ליצירת מעגל חיובי שבו ככל שנזין את עצמנו יותר, כך נוכל להפיץ יותר טוב בעולם.

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע זה לקראת בריאות ואיכות חיים טובים יותר. גלו את מגוון המוצרים שלנו וחוו את האיכות והטעם חסרי התקדים שחברת השומשום הירושלמית מציעה.

יחד, נוכל להגביר את המודעות לבריאות ולטוב האינסופי שבעולם.

 

 

 

צרו איתנו קשר

שלח 

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

נבנה  ע"י קידום פלוס - בניית אתרים ושיווק באינטרנט

חברת ירושלים לשומשום